„Najlepszą metodą przewidywania
przyszłości jest jej tworzenie”

~ Peter F. Drucker

Aktualności

Kwiecień w Etezji

Kwiecień w „Etezji” upłynął pod znakiem przygotowywania się do świąt wielkanocnych m.in. dzięki zaangażowaniu personelu powstała wioska zajączka  wielkanocnego w której można było spotkać  kurczaka, baranka, zajączki oraz  wspaniały wielkanocny wóz. Wioska została wzbogacona posianym przez nas w marcu owsem, rzeżuchą i kwiatkami. Cieszyło nas to, że mogliśmy podzielić się naszymi pomysłami i energią, tworząc coś miłego dla naszych mieszkańców. W okresie okołoświątecznym powstały prace zarówno na kartce papieru jak i na chodniku- nieważne na czym i gdzie, ważne, że były okazją do wyrażenia siebie i pokazania swojej interpretacji świąt😉.
W otoczeniu wioski organizowane były zajęcia oraz spotkanie przedświąteczne z naszymi rodzinami. Powoli zbliżały się święta…..Jedna z naszych mieszkanek przygotowała wspaniały tradycyjny koszyk wielkanocny. Po świątecznym biesiadowaniu, dzieci szukały tego co zostawił wielkanocny zajączek, a te skarby to czekoladowe: jajeczka i zajączki.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli w organizacji świąt w tym Urzędowi Skarbowemu Warszawa Wawer za pomoc w przygotowaniu paczek świątecznych.

W okresie Świąt nie zapomnieliśmy o sytuacji mieszkańców Ukrainy, wsparliśmy ich przygotowaną przez nas paczką.

Przed nami kolejny miesiąc pełen wyzwań……

 

Poczytaj więcej :)

Ledwie minął piękny wrzesień, już październik, już i jesień….
Po udanych wakacjach nadszedł czas powrotu do codziennych obowiązków. Dzieci z wielką radością przygotowywały swoje wyprawki do szkoły i przedszkola.