„Najlepszą metodą przewidywania
przyszłości jest jej tworzenie”

~ Peter F. Drucker

Aktualności

Listopad
Listopad to miesiąc wspomnień i pamięci narodowej. Mimo, że aura nas nie rozpieszczała to my i tak staraliśmy się stawiać jej czoła!

Dzieci z Polski tworzyły prace przedstawiające polskie symbole narodowe, dzięki czemu powstały przepiękne flagi i obrazki Orła Białego. Nie zabrakło również dzieł abstrakcyjnych. Do udziału w zajęciach zaproszono również dzieci z Ukrainy. Rysowały flagę swojego kraju, a niektóre prace przedstawiały przyjaźń polsko – ukraińską.

Zostały zorganizowane zajęcia plastyczne pt.: „Mikołaj na Mikołajki” podczas których mamy wraz z  dziećmi wykonywały postacie Mikołajów wykorzystując do tego różne materiały tj. kubeczki, waciki, pinezki itp. Niektóre dzieci wykonały rysunki o tematyce świątecznej.

I tak minął na kolejny miesiąc, a to znaczy, że coraz bliżej do Świat i do odwiedzin Świętego Mikołaja , na którego czekają i mali i duzi. 😊

Poczytaj więcej :)

Za Nami pierwszy miesiąc Nowego Roku. Dla wielu z Nas jest to czas postanowień noworocznych oraz zmian.
Grudzień jest wyjątkową porą roku, na którą czeka nie tylko grono dzieci, ale także wielu dorosłych.
Za nami listopad… Dla wielu z nas to miesiąc refleksji, nostalgii i zadumy. W tym miesiącu niemal wszystko żyje w zwolnionym tempie, ucisza się, nabiera smaku. Listopad ma w sobie niezwykłą moc. Pomimo tego, że pogoda nas już nie rozpieszcza, staraliśmy się uatrakcyjnić naszą codzienność.