„Najlepszą metodą przewidywania
przyszłości jest jej tworzenie”

~ Peter F. Drucker

Aktualności

„Maj zieleni łąki, drzewa, już i ptaszek w polu śpiewa”
Miesiąc ten jest środkiem wiosny – kwitną wtedy kwiaty, drzewa i krzewy, budzą się do życia owady. A u Nas jak zwykle dużo się dzieje!

Miesiąc zaczęliśmy od majówkowego pikniku. Długo wyczekiwany weekend był świetną okazją do błogiego odpoczynku wśród zieleniących się drzew i rozkwitających kwiatów. Podczas imprezy nie zabrakło pysznych, własnoręcznie przygotowanych i zdrowych przekąsek! Chwilę relaksu umilały nam zabawy przy muzyce oraz przygrywki na gitarze.

W maju nie zapomnieliśmy również o weekendowych aktywnościach dla dzieci – powstały piękne zakładki do książek, odbył się turniej piłki nożnej oraz nie zabrakło zabaw chodnikowych – powstała najdłuższa kolorowa ścieżka.

Szczególnym wydarzeniem dla każdej mieszkanki był Dzień Matki. Z okazji swojego święta każda mama otrzymała drobny upominek. Jest to czas ogromnej wdzięczności i podziękowań za trud włożony w wychowanie dzieci.

I tak minął kolejny miesiąc naszej działalności, a teraz powoli przygotowujemy się do wakacji…

Poczytaj więcej :)

Za Nami pierwszy miesiąc Nowego Roku. Dla wielu z Nas jest to czas postanowień noworocznych oraz zmian.
Grudzień jest wyjątkową porą roku, na którą czeka nie tylko grono dzieci, ale także wielu dorosłych.
Za nami listopad… Dla wielu z nas to miesiąc refleksji, nostalgii i zadumy. W tym miesiącu niemal wszystko żyje w zwolnionym tempie, ucisza się, nabiera smaku. Listopad ma w sobie niezwykłą moc. Pomimo tego, że pogoda nas już nie rozpieszcza, staraliśmy się uatrakcyjnić naszą codzienność.