„Najlepszą metodą przewidywania
przyszłości jest jej tworzenie”

~ Peter F. Drucker

Aktualności

Sierpień
Kolejny miesiąc lata za nami… A u nas jak zwykle działo się wiele!

Pomimo upałów dzieciom nie brakowało sił i energii, aby w jak najlepszy sposób spożytkować ten wolny czas. Odbywały się liczne zabawy ruchowe, m.in. lubiane przez dzieci podchody oraz zabawy przy muzyce. Było przy tym wiele pozytywnych emocji 🙂  Pomimo wakacji, nie rozstawaliśmy się z kredkami – powstało wiele pięknych prac plastycznych. Pomysłów było tyle, ile mamy dzieci w Ośrodku – każdy był wyjątkowy!

Małymi kroczkami nadchodził jednak rok szkolny… Nadszedł więc czas, aby pożegnać beztroskie wakacje. Ostatni weekend wakacji upłynął na grach i zabawach ruchowych. Plac zabaw zamienił się w wielki plac budowy 🙂 Jak grzyby po deszczu rosły niesamowite zamki z piasku. Były również fosy i ogrody kwiatowe. Pomysłów było co niemiara! Widać było ogromne zaangażowanie dzieci oraz uczestniczących mam 🙂

Czekamy zatem na kolejne wakacje…

Poczytaj więcej :)

Za Nami pierwszy miesiąc Nowego Roku. Dla wielu z Nas jest to czas postanowień noworocznych oraz zmian.
Grudzień jest wyjątkową porą roku, na którą czeka nie tylko grono dzieci, ale także wielu dorosłych.
Za nami listopad… Dla wielu z nas to miesiąc refleksji, nostalgii i zadumy. W tym miesiącu niemal wszystko żyje w zwolnionym tempie, ucisza się, nabiera smaku. Listopad ma w sobie niezwykłą moc. Pomimo tego, że pogoda nas już nie rozpieszcza, staraliśmy się uatrakcyjnić naszą codzienność.