„Najlepszą metodą przewidywania
przyszłości jest jej tworzenie”

~ Peter F. Drucker

Aktualności

Styczeń w Etezji

Styczeń był miesiącem podsumowań, analiz oraz czasem snucia planów na przyszły rok. Wszystkie nasze myśli, skierowane były na pracę nad nowymi pomysłami i wyznaczeniem celów do realizacji.  Wiemy, co w tym roku będziemy organizować z naszymi mieszkańcami. Zapowiadają się fajne wydarzenia  i uroczystości. Oby tylko warunki pozwoliły na realizację naszych zamierzeń😉.  Niebawem będziemy obchodzić dzień życzliwych myśli, już teraz powstają ozdoby i kartki z ciepłymi myślami o drugim człowieku. W końcówce lutego tradycyjnie osłodzimy sobie  tłusty czwartek. To tylko niektóre z naszych wydarzeń-każdy miesiąc przyniesie nowe, ale o tym będziemy informować na bieżąco.

Dziękujemy naszym stałym sponsorom i tym, którzy rozpoczynają z nami współpracę. Jeżeli tylko chcecie włączyć się w naszą działalność, zachęcamy do zapoznawania się z naszym autorskim kalendarzem potrzeb oraz do kontaktu z nami. Razem zdecydowanie uda nam się więcej!

Tymczasem zostaliśmy włączeni do kolejnej edycji akcji „Pomagamy jak umiemy”  organizowanej przez sieć Rossmann, która wspiera organizacje pomagające  kobietom w trudnej sytuacji życiowej.

Bądźmy razem w tym roku !!!

Poczytaj więcej :)

„I cóż powiecie na to, że już się zbliża lato?”: spytał Jan Brzechwa w wierszu „Przyjście lata”.