„Najlepszą metodą przewidywania
przyszłości jest jej tworzenie”

~ Peter F. Drucker

Aktualności

„Świąteczna loteria fantowa”
„Świąteczna loteria fantowa”

„Świąteczna loteria fantowa

 

W dniu 11 grudnia odbyła się w naszym Ośrodku „Świąteczna loteria fantowa”. Spotkanie w „wiosce Św. Mikołaja” rozpoczęło się od oficjalnego powitania oraz powieszenia na choince własnoręcznie wykonanych przez mamy i dzieci ozdób świątecznych. Następnie wszystkie uczestniczące rodziny z poszczególnych domków odśpiewały wybraną kolędę i/lub piosenkę świąteczną, która wprawiła uczestników w podniosły, radosny i ciepły nastrój. Kolejnym elementem wydarzenia było losowanie nagrody poprzez zakręcenie „Kołem Fortuny”. Dzieci wylosowały różnorodne fanty m.in. książki, gry, puzzle i słodycze.” Mamy nadzieję, że  wspólnie spędzony czas oraz wylosowane drobiazgi ucieszyły naszych dzielnych artystów.

 

 

 

 

 

Poczytaj więcej :)

Grudzień jest zdecydowanie magiczny… Z niecierpliwością czekamy na Święta… To, co najprzyjemniejsze, mija nie wiadomo kiedy, ale samo czekanie też ma swój urok i magię, prawda?
Listopad to miesiąc wspomnień i pamięci narodowej. Mimo, że aura nas nie rozpieszczała to my i tak staraliśmy się stawiać jej czoła!