„Najlepszą metodą przewidywania
przyszłości jest jej tworzenie”

~ Peter F. Drucker

Aktualności

Wioska św. Mikołaja
Stworzyliśmy wioskę Świętego Mikołaja w Etezji!

„Pędzą ,pędzą sanie (…)”. Święty Mikołaj jest niecierpliwie  oczekiwany przez małych i tych nieco starszych. Dlatego postanowiliśmy zaprosić go do nas, aby każde dziecko mieszkające w naszym ośrodku mogło go zobaczyć i z nim porozmawiać.

Już od połowy listopada w głowach personelu rodził się pomysł stworzenia wioski św. Mikołaja. Były różne koncepcje, zwyciężyła jedyna słuszna 😉.Pomysły, energia, wiatr, które  towarzyszyły nam  w dniu tworzenia wioski dały efekt, wywołujący uśmiech na twarzach naszych najmłodszych mieszkańców i nie tylko ich – Ci starsi również uśmiechali się do wspomnień. Nie zrobilibyśmy tego gdyby nie wsparcie naszych darczyńców, którzy w zaciszu domowym zrobili sanie św. Mikołaja. Pan Jacek, Pani Maryla oraz Pan Daniel swoim wspaniałym prezentem przenieśli nas w świąteczną scenerię. Wioska została również uświetniona pracą uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 118 w Warszawie pod czujnym okiem p. Joanny i p. Eweliny – to dzięki tym osobom w naszej wiosce pojawiły się piękne gwiazdki.

Dziękujemy Wam !

Wszystkie nasze Elfy spisały się na medal tworząc cudowną atmosferę świąt. W wiosce był Mikołaj, ale o tym wiecie. Przed nami świąteczna loteria fantowa, która już 11 grudnia.

Wioska Św. Mikołaja
Wioska Św. Mikołaja
Wioska Św. Mikołaja
Wioska Św. Mikołaja
Wioska Św. Mikołaja
Wioska Św. Mikołaja

Poczytaj więcej :)

Ledwie minął piękny wrzesień, już październik, już i jesień….
Po udanych wakacjach nadszedł czas powrotu do codziennych obowiązków. Dzieci z wielką radością przygotowywały swoje wyprawki do szkoły i przedszkola.