„Najlepszą metodą przewidywania
przyszłości jest jej tworzenie”

~ Peter F. Drucker

Aktualności

Wrzesień w Etezji
Witaj szkoło! Po udanych wakacjach przyszedł czas, by rozpocząć kolejny rok szkolny.

Dzieci ochoczo przygotowywały plecaki, zeszyty, książki i wszelkie przybory, by ruszyć w świat nowych wyzwań i zdobywania wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Zachęcone hasłem tegorocznej akcji Sprzątania Świata „ Wszystkie śmieci nasze są” i zaopatrzone w rękawiczki i worki na śmieci wzięły czynny udział  z mamami w sprzątaniu  lasu w okolicy ośrodka. Dzielne dzieciaki!!! Gratulacje!!!

Wrzesień, to miesiąc, w którym kończy się lato, a zaczyna przepiękna złota polska jesień. 23 września w pierwszy dzień kalendarzowej jesieni dzieci postanowiły swoimi pracami plastycznymi pokazać jaka to piękna i bogata w dary natury pora roku. Wszystkie prace zostały wywieszone w ośrodkowej galerii. Dodatkowo rodziny, które czynnie uczestniczyły w wakacyjnych zadaniach Etezji otrzymały pamiątkowe albumy, by w chłodne jesienne dni wspominać piękne i upalne lato.

Poczytaj więcej :)

Za Nami pierwszy miesiąc Nowego Roku. Dla wielu z Nas jest to czas postanowień noworocznych oraz zmian.
Grudzień jest wyjątkową porą roku, na którą czeka nie tylko grono dzieci, ale także wielu dorosłych.
Za nami listopad… Dla wielu z nas to miesiąc refleksji, nostalgii i zadumy. W tym miesiącu niemal wszystko żyje w zwolnionym tempie, ucisza się, nabiera smaku. Listopad ma w sobie niezwykłą moc. Pomimo tego, że pogoda nas już nie rozpieszcza, staraliśmy się uatrakcyjnić naszą codzienność.