„Najlepszą metodą przewidywania
przyszłości jest jej tworzenie”

~ Peter F. Drucker

Aktualności

Wrzesień
Po udanych wakacjach nadszedł czas powrotu do codziennych obowiązków. Dzieci z wielką radością przygotowywały swoje wyprawki do szkoły i przedszkola.

W pierwszy weekend września dzieci uczestniczyły w pogadance dotyczącej zbliżającego się roku szkolnego. Chętnie udzielały odpowiedzi na pytania związane ze szkołą. Nie zabrakło również prac plastycznych – każda była wyjątkowa!

We wrześniu odbyły się również zajęcia z trenerem sportowym. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się, jakie korzyści płyną z aktywnie spędzanego czasu i uprawiania sportu. Trener wskazał,  jakie cechy powinien mieć dobry piłkarz oraz zachęcał do trenowania piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Zwrócił uwagę na systematyczne trenowanie, które przynosi wiele satysfakcji i radości, przede wszystkim, gdy zaczyna się odnosić sukcesy. Dzieci, a zwłaszcza chłopcy, byli bardzo zainteresowani i  chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami dotyczącymi sportu i znanych sportowców. Spotkanie zakończył wspólny trening i mini zawody sportowe.

Poczytaj więcej :)

Za Nami pierwszy miesiąc Nowego Roku. Dla wielu z Nas jest to czas postanowień noworocznych oraz zmian.
Grudzień jest wyjątkową porą roku, na którą czeka nie tylko grono dzieci, ale także wielu dorosłych.
Za nami listopad… Dla wielu z nas to miesiąc refleksji, nostalgii i zadumy. W tym miesiącu niemal wszystko żyje w zwolnionym tempie, ucisza się, nabiera smaku. Listopad ma w sobie niezwykłą moc. Pomimo tego, że pogoda nas już nie rozpieszcza, staraliśmy się uatrakcyjnić naszą codzienność.